Seznam Mistrů Lóže Dílo

Purkyně, 1920 – 5.2.1925

Germář, 5.2.1925 – 9.12.1926

Schwarz, 9.12.1926 – 9.1.1930

Malbohan, 9.1.1930 – 18.1.1931

Stieber, 18.1.1931 – 16.10.1933

Čančík, 16.10.1933 – pravděp. do r. 1935

Janák, pravděp. od r. 1935 – 1937

Götzl, 1937 – 10.10.1938 (první uspání NVLČsl.)

Götzl, pravděp. od 26.10.1947 – 1948 (přesný datum nebyl zjištěn)

Stieber, 1948 – 23.11.1950

Weger, 23.11.1950 – 1.4.1951 (druhé uspání NVLČsl.)

od 1951 až 1991 trvá období druhého uspání

Čestmír Bár., 1991 – není známo

Marian Sti.

Gustav Šin.

Pavel  Šeb.

Pavel  Mar., 2000 – 2001

Miloslav Klí., 2001 – 2003

Pavel  Mar., 2003 – 2006

Petr Flei., 2006 – 2009

Tomáš  Roi., 2009 – v září 2009 odešel z Lóže spolu s dalšími bratry do nové obedience

od září 2009 až 30.5.2010 Lóže nefungovala a nemohla si zvolit ML

Pavel  Mar., 31.5.2010 – 24.6.2013

Milan Šar., 24.6.2013 – 25.11.2013

Jiří  Kad., 25.11.2013 – 27.6.2016

Milan Val. , 27.6.2016

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Tato webová stránka používá soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close